- Витяжній вентілятор Awenta WA 120 забезпечує постійну або періодичну єфективну вентиляцію кімнат з підвищеним рівнем вологи.
- Вентилятор призначено для витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Стильний вентилятор для витяжки Awenta WA 120 відрізняється високою продуктивність 135 м куб. годину та споживчою потужністю всьго лише 16 Вт.
- Цей витяжний вентилятор - ідеальне рішення для витяжки вологи та поганих запахів з невеликих приміщень.
- Монтується у вентиляційні шахти або з'єднується з повітропроводами діаметром 120 мм.
- Корпус і крильчатка виготовлені з міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Двигун із низьким енергоспоживанням призначений для безперервної роботи.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач до комплекту не додається.
- Вентилятор кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 135 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Розмір патрубка | 118 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Ширина | 154 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 075 ₴






