Осьовий вентилятор з низьким рівнем шуму і енергоспоживанням для витяжної вентиляції з продуктивністю 85 м3/час.
Застосування:
- Постійна або періодична витяжна вентиляція санвузлів, душевих, кухонь та інших побутових приміщень.
- Вентиляція приміщень з високими вимогами до рівня шуму.
- Для монтажу в вентиляційних шахтах абр з'єднання з повітропроводами d100 мм.
Конструкція:
- Сучасний дизайн та естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус, крильчатка і лицьова панель виконані з якісного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Спеціальна аєродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує високу продуктивність з низьким рівнем шуму.
- Вентилятор обладнаний зворотним клапаном для запобігання зворотного потоку при вимкненому вентиляторі.
- Вихідний патрубок вентилятора обладнано спеціальними випрямлячами потоку повитря, які знижують турбулентність, збільшують напор повітря і сприяють зниженню рівня шума.
Електродвигун:
- Надійний двигун с низьким энергоспоживанням.
- Призначений для безперервної работи і не потребує обслуговування. Обладнаний захистом від перегріву.
Керування:
- Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач в комплект не додається.
- За допомогою електронного блока керування БУ-1-60 (в розділі електричні аксесуари для вентиляторів). Блок керування продається окремо.
Монтажні особливості:
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
- При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів або пластикових круглих або плоских каналів.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватись для стельового монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.51 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 7.5 Вт |
| Витрата повітря | 85 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 138 ₴







