Осьовий вентилятор із низьким рівнем шуму та енергоспоживання для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Монтуються в вентиляційні шахти або з'єднуються з повітропроводами діаметром 100 мм.
- Конструкція:
Корпус, крильчатка та лицьова панель виготовлені з якісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
Форма крильчатки змішаного типу забезпечує високу продуктивність з низьким рівнем шуму.
- Двигун:
Двигун із низьким енергоспоживанням призначений для безперервної роботи. Обладнаний захистом від перегрівання.
Двигун обладнаний підшипниками кочення для збільшення терміну експлуатації (приблизно 40000 робочих годин). Підшипники не потребують обслуговування та мають запас мастильного матеріалу, достатній для всього терміну експлуатації.
Управління:
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач до комплекту не входить
Обладнаний регульованим таймером затримки вимкнення.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 85 куб.м/год |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Споживана потужність | 7.5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.51 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 79 мм |
| Монтажна висота зовнішньої частини | 160 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
- Ціна: 3 192 ₴







