Ковпак фасадний із зворотнім клапаном VENTS МВ 102 ВК, коричневий
282 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжний пластиковий ковпак для настінного монтажу.
Декоративне оформлення виходів витяжних вентиляційних
систем побутових, громадських будівель.
Обладнаний гравітаційним клапаном для запобігання
зворотної тяги.
Обладнаний круглим сполучним фланцем для монтажу
з повітроводом діаметром 100 мм.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.

| Модель | B | H | L | L1 | L2 | D |
| МВ 102 ВК | 154 | 110 | 15 | 45 | 87 | 100 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Витяжний ковпак |
| Вентиляційна решітка | Гравітаційна, Квадратна, Пластик |
| Ковпак фасадний | Діаметр 100 мм, Коричневий, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴



