Ковпак фасадний з клапаном і фланцем d100 мм, бежевий (МВ 102 ВК)
282 ₴
- В наявності
- Код: МВ 102 ВК беж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжний пластиковий ковпак для настінного монтажу.
Декоративне оформлення виходів витяжних вентиляційних
систем побутових, громадських будівель.
Обладнаний гравітаційним клапаном для запобігання
зворотної тяги.
Обладнаний круглим сполучним фланцем для монтажу
з повітроводом діаметром 100 мм.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.

| Модель | B | H | L | L1 | L2 | D |
| МВ 102 ВК | 154 | 110 | 15 | 45 | 87 | 100 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 154 мм |
| Висота | 154 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Регульована решітка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Витяжний ковпак |
| Ковпак фасадний | Діаметр 100 мм, Бежевий, Пластик |
| Вентиляційна решітка | Гравітаційна, Квадратна, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴



