
Ковпак фасадний з клапаном і фланцем d 125 мм VENTS МВ 122 ВК
292 ₴
- В наявності
- Код: МВ 122 ВК
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжний пластиковий ковпак для настінного монтажу.
Декоративне оформлення витяжних вентиляційних виходів
систем побутових, громадських будівель.
Обладнаний гравітаційним клапаном для запобігання
зворотної тяги.
Оснащений круглим сполучним фланцем для монтажу
з воздуховодом діаметром 125 мм.
Кріпитися до стіни за допомогою шурупів.

| Модель | B | H | L | L1 | L2 | D |
| МВ 122 ВК | 186 | 142 | 15 | 45 | 101 | 125 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 186 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 125 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ковпак фасадний | Діаметр 125 мм, Білий, Пластик |
| Вентиляційна решітка | Гравітаційна, Квадратна, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴



