Осьовий однофазний вентилятор використовується для припливу або витяжки повітря
на заводах, складах, птицефермах, магазинах, актових залах, кінотеатрах,
фарбувальників та інших житлових і нежитлових приміщеннях.
Конструкція вентилятора виготовлена з металу круглої форми.
Асинхронний однофазний мотор. Вбудований тепловий захист з автоматичним
перезапуском. Мотор обладнаний підшипниками ковзання. клас захисту мотора IP 44
Вентилятор комплектується двома захисними металевими решітками.
Вентилятор встановлюється на поверхню стіни за допомогою круглої пластини.
Електричне під'єднання здійснюється через клемну коробку.
Електричне під'єднання має виконуватися відповідно до схеми, зазначеної
на клемній коробці.
Застосування
* Витяжні та припливно-витяжні системи вентиляції різних приміщень.
* Може використовуватися в холодильній техніці для охолодження компресорних
і конденсаторних блоків.
| Модель | V | Hz | W | A | d/d | mз/H | dB | kg |
| BSM 300 | 230 | 50 | 210 | 1.2 | 1400 | 2000 | 60 | 8 |


| Модель | A | B | C | D | E |
| BSM 300 | 114 | 61 | 390 | 325 | 360 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 8 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 30 град. |
| Споживана потужність | 0.21 кВт |
| Продуктивність | 2000 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Багатозональний |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Частота обертання | 1400 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Виробник | A&D |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Пожежобезпечне виконання | Ні |
| Пилозахищене виконання | Ні |
| Шахтне виконання | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 114 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230V~50hz |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий |
- Ціна: 3 650 ₴



