Відцентрованний вентилятор з продуктивністю 1800 м куб.час для припливно-витяжних систем вентиляції приміщень різного призначення. Вентилятор может використовуватись як комплектуючий элемент до вентиляційних установок і установкам кондиціювання воздуха.
Використання: Радіальний вентилятор OBR 200 T-2K використовується в теплицях, покрасочних камерах, в торгових центрах, в складських приміщеннях, на фабриках, в парових установках і агрегатах іншого роду, для вентиляції на СТО, в лабораторіях і т.д.
Матеріал: Корпус радіального вентилятора виготовлений із сталі з полімерним покриттям. При виготовленні вентилятора використовується трифазний асинхронний двигун на осі якого встановлюється колесо з загнутими вперед лопатками, виготовлений з оцинкованої сталі. двигун у вентиляторі має клас захисту IP 55.
Розміри:


| Параметр | A | B | C | D | E | F | G | H | J | K | L | M | N | O |
| Величина, мм | 322 | 34 | 109 | 146 | 102 | 163 | 161 | 115 | 310 | 17 | 288 | 150 | 170 | 295 |
Аеродинамічні характеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Багатозональний |
| Продуктивність | 1800 куб.м/год |
| Частота обертання | 2950 об/хв |
| Споживана потужність | 0.14 кВт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Вага | 8.3 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Напрямок обертання | Ліве |
| Діаметр вхідного патрубка | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип каналу | на паркан круглий, на вихлоп прямокутний |
| Виробник | Bahcivan (Туреччина) |
- Ціна: 6 350 ₴







