- Канальний відцентровий вентилятор із продуктивністю 870 м куб.год застосовується для припливно-тяжних систем вентиляції різного призначення (школи, дитячі садки, готелі, кафе, склади, лабораторії, житлові та промислові будівлі).
- Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі.
- Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із загнутими лопатками.
- Двигун забезпечений підшипниками кочення для забезпечення великого терміну експлуатації (40000 годин). Для досягнення точних характеристик, безпечної роботи та низького рівня шуму, під час збирання кожна турбіна проходить динамічне балансування. Клас захисту IP 44.
РЕГУЛЬОВАКА СКОРОСТИ
- Регулювання може бути плавним або ступеневим і здійснюватися за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора.
- До одного регульованого пристрою можуть під'єднуватися відразу по кілька вентиляторів, за умови, що загальна потужність і робочий струм не перевищуватимуть параметри вентилятора.
МОНТАЖ
- Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора.
- Приєднання до стіни здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять до комплекту постачання.
- Електричне під'єднання та встановлення мають виконуватися відповідно до інструкції й електричної схеми, зазначеної на клемній коробці.
Розміри, см:


| Параметри | A | B | C1 | C2 | D | E | F |
| Величина | 330 мм | 196 мм | 30 мм | 28 мм | 230 мм | 380 мм | 352 мм |
Аеродинамічні характеристики:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 4.8 кг |
| Споживана потужність | 0.122 кВт |
| Продуктивність | 870 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Частота обертання | 2550 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Пилозахищене виконання | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 В |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Відцентровий канальний |
| Виробник | Bahcivan (Туреччина) |
| Чорний | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 450 ₴



