Пластиковий канал круглий VENTS d100, довжина 2 м
641 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1020
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий круглий канал для припливної та витяжної вентиляції різних помещений.
Виготовлений із ПВХ білого кольору.
Діаметр 100 мм
Довжина 2000 мм
З'єднується між собою за допомогою з'єднувачів.

| Модель | D | D1 | L |
| 1015 | 100 | 103 | 2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 100 мм |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 40 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Пластик, 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 641 ₴



