Коліно пластикове для з'єднання повітроводів одного діаметра під кутом 90 градусов.
Виготовлено із ПВХ білого кольору.
Для формування вузлів відгалужень приточних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських та інших будівель.

| Код | D | D1 | a | b |
| 222 | 125 | 122 | 164 | 30 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 40 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 164 мм |
| Діаметр, мм | 125 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Пластик, 90 градусів, Діаметр 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴



