Коліно VENTS 90* d150 мм для круглих каналів
325 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 323
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коліно пластикове для з'єднання повітроводів одного діаметра під кутом 90*.
Виготовлено із пластику білого кольору.
Для формування вузлів відгалужень приточних або витяжних вентиляційних систем
побутових, громадських та інших будівель.
Виготовлено із пластику білого кольору.
Для формування вузлів відгалужень приточних або витяжних вентиляційних систем
побутових, громадських та інших будівель.
| Код | D | D1 | a | b |
| 323 | 150 | 147 | 189 | 30 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 40 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 189 мм |
| Діаметр, мм | 150 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Пластик, 90 градусів, Діаметр 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴



