Для припливної та витяжної вентиляції різних приміщень.
Для під'єднання каналів до вентиляційних отворів.
Для декорування монтажних отворів.
Виготовлена з пластика білого кольору.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Приєднуваний діаметр 125 мм.

| Код | D | h | a | b |
| 25 | 128 | 3 | 170 | 154 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 125 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴



