З'єднувач зі зворотним клапаном і настінною пластиною d150 мм Вентс
277 ₴
- В наявності
- Код: 3531
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для припливної або витяжної вентиляції різних приміщень.
Для з'єднання каналів одного діаметра.
Для декорування монтажних отворів.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Обладнаний гравітаційним клапаном для запобігання зворотній тязі.
Кріпиться до стіни шурупів.
Приєднувальний діаметр 150 мм.

| Код | а | b | c | D |
| 3531 | 204 | 188 | 62 | 150 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vents (Вентс) |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 204 мм |
| Висота | 204 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277 ₴



