Канал круглий VENTS d125 мм, довжина 1.5 м
548 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2015
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий круглий канал для припливної та витяжної вентиляції різних приміщень.
Виготовлений з ПВХ білого кольору.
Діаметр 125 мм
Довжина 1500 мм
З'єднується між собою за допомогою з'єднувачів.

| Модель | D | D1 | L |
| 2015 | 125 | 128 | 1500 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 125 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴



