Застосування. Вентилятори серії BK — це витяжні віконні осьові вентилятори з кришкою використовуються в кухні, ванній та офісі для видалення харчових і небажаних запахів, сигаретного диму та забрудненого повітря. Легко монтується на вікнах і стінах.
Матеріал. Ці вентилятори обладнані кришкою, корпус зроблений із листового металу з покриттям електростатичним порошком, крильчатка виготовлена з алюмінію, що забезпечує сильну циркуляцію повітря в тиші, корпус двигуна зроблений методом алюмінієвого лиття, а в підшипниках ротора використані металізовані стики, що забезпечують безшумну роботу двигуна.
Клас ізоляції: В
Директива: EN 60335-1, EN 60335-2-80
Розміри:

Аеродинамічні характеристики:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Витрата повітря | 890 куб.м/год |
| Виробник | Bahcivan Motor |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Спосіб установки | Настінний |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 3.1 кг |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Швидкість обертання | 1390 об/хв |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 В |
| Чорний | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴








