Канальний відцентровий вентилятор. Максимальна продуктивність — 350 м3/год.
Застосування. Приточно-витяжні системи вентиляції приміщень різного призначення.
Матеріал. Корпус вентилятора виготовлений з поцинкованої сталі.
Двигун. Однофазні двигуни із зовнішнім ротором обладнані відцентровим робочим колесом із загнутими лопатками. Двигун має клас захисту IP44 і обладнаний вбудованим тепловим захистом з автоматичним перезапуском. Застосування в двигуні підшипників кочення забезпечує великий термін експлуатації (40 000 годин). Для досягнення точних характеристик, низького рівня шуму та безпечної роботи вентилятора кожна турбіна під час складання проходить динамічне балансування.
Монтаж. Приєднання до стіни здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять до комплекту постачання. Подавання живлення на вентилятор здійснюється через зовнішню клемну коробку. Електричне під'єднання та встановлення мають виконуватися відповідно до інструкції й електричної схеми, зазначеної на клемній коробці.
Розміри:

| Параметри | Величина |
| ØD | 123 мм |
| ØD1 | 237 мм |
| B | 253 мм |
| B1 | 293 мм |
| L | 202 мм |
| L1 | 23 мм |
| L2 | 22 мм |
| L3 | 30 мм |
Аеродинамічні характеристики:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 350 куб.м/год |
| Частота обертання | 2820 об/хв |
| Споживана потужність | 0.062 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Вага | 3.16 кг |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
- Ціна: 7 157 ₴





