Канальний відцентровий вентилятор. Максимальна продуктивність — 1000 м3/год.
Застосування. Приточно-витяжні системи вентиляції приміщень різного призначення.
Матеріал. Корпус вентилятора виготовлений з поцинкованої сталі.
Двигун. Однофазні двигуни із зовнішнім ротором обладнані відцентровим робочим колесом із загнутими лопатками. Двигун має клас захисту IP44 і обладнаний вбудованим тепловим захистом з автоматичним перезапуском. Застосування в двигуні підшипників кочення забезпечує великий термін експлуатації (40 000 годин). Для досягнення точних характеристик, низького рівня шуму та безпечної роботи вентилятора кожна турбіна під час складання проходить динамічне балансування.
Монтаж. Приєднання до стіни здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять до комплекту постачання. Подавання живлення на вентилятор здійснюється через зовнішню клемну коробку. Електричне під'єднання та встановлення мають виконуватися відповідно до інструкції й електричної схеми, зазначеної на клемній коробці.
Розміри:

| Параметри | Величина |
| ØD | 198 мм |
| ØD1 | 332 мм |
| B | 340 мм |
| B1 | 380 мм |
| L | 213 мм |
| L1 | 25 мм |
| L2 | 29 мм |
| L3 | 40 мм |
Аеродинамічні характеристики:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5.43 кг |
| Споживана потужність | 0.157 кВт |
| Продуктивність | 1000 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Частота обертання | 2740 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 В |
| Чорний | 200 мм |
- Ціна: 7 100 ₴





