Пластиковий круглий канал для припливної та витяжної вентиляції різних приміщень.
Виготовлений з ПВХ білого кольору.
Діаметр 200 мм
Довжина 1000 мм
З'єднується між собою за допомогою з'єднувачів.

| Модель | D | D1 | L |
| 4010 | 200 | 204 | 1000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Гнучкий повітропровід | Ні |
| Звукоізоляція воздуховода | Ні |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 10 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | 3 град. |
| Тип повітровода за способом з'єднання | Безфланцевий |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 832 ₴



