Плоский вентиляційний канал 55/110, довжина 1 м
321 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5010
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Канал плоский 55/110 мм для припливної або витяжної вентиляції різних приміщень: кухні, кімнати, офісу, магазину та ін.
Виготовлений із ПВХ білого кольору.
Перетин 55/110 мм
Довжина каналу 1000 мм
З'єднується за допомогою з'єднувачів.

| Код | a | b | a1 | b1 | L |
| 5010 | 55 | 110 | 52 | 107 | 1000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 55 х 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 321 ₴



