



Плоский вентиляційний канал VENTS 60/120 - 7010/1 метр
369 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7010
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Канал плоский 60/120 мм для припливної або витяжної вентиляції різних приміщень: кухні, кімнати, офісу, магазину та ін.
- Виготовлений із ПВХ білого кольору.
- Перетин 60/120 мм
- Довжина каналу 1000 мм
- З'єднується за допомогою з'єднувачів.

| Код | a | b | a1 | b1 | L |
| 7010 | 60 | 122 | 57 | 119 | 1000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 122 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴



