



Плоский вентиляційний канал VENTS 60х120 - 7015/1.5 метра
548 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7015
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Канал плоский 60/120 для припливної або витяжної вентиляції різних приміщень: кухні, кімнати, офісу, магазину та ін.
- Виготовлений із пластику білого кольору.
- Перетин 60/120 мм
- Довжина каналу 1500 мм
- З'єднується за допомогою з'єднувачів.

| Код | a | b | a1 | b1 | L |
| 7015 | 60 | 122 | 57 | 119 | 1500 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 122 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип повітророзподільника | Витяжній, Приточний |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴



