З'єднувач плоских каналів одного перерізу.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Приєднувальний переріз 60/120
Виготовлений із пластику білого кольору.
Приєднувальний переріз 60/120
| Код | a | b | a1 | b1 | c |
| 717 | 60 | 122 | 63 | 125 | 69 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 69 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 60 х 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴



