З'єднувач плоских каналів одного перерізу.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Приєднувальний переріз 60/204 мм
Виготовлений із пластику білого кольору.
Приєднувальний переріз 60/204 мм
| Код | a | b | a1 | b1 | c |
| 818 | 60 | 204 | 64 | 208 | 62 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minimax |
| Країна виробник | Україна |
| Гнучкий повітропровід | Ні |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | 5 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 60 х 204 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴



