Коліно вертикальне плоских каналів 55/110 мм (5252)
138 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 5252
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для припливної та витяжної вентиляції різних приміщень.
Для з'єднання плоских каналів одного перерізу під кутом 90* (вертикально)
Виготовлений із ПВХ білого кольору.
Приєднувальний переріз 55/110 мм.

| Код | a | b | c |
| 5252 | 55|110 | 89 | 32 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vents (Вентс) |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 40 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 89 мм |
| Висота | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 55 х 110 мм |
| Коліно (відвід) плоскіх каналів) | Вертикальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 ₴



