Коліно горизонтальне VENTS 60/204 для плоских каналів
304 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8281
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горизонтальне коліно для припливної або витяжної вентиляції різних приміщень.
Для з'єднання плоских каналів одного перерізу під кутом 90* (горизонтально).
Виготовлений із пластику білого кольору.
Приєднувальний переріз 60/204.

| Код | a | b | c |
| 8281 | 60/204 | 238 | 32 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 60 х 204 мм |
| Коліно (відвід) плоскіх каналів) | 55, Горизонтальне, 60 х 204 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304 ₴



