Трійник для формування вузлів відвідувань приточних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських та інших будівель.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Дає змогу з'єднати три плоскі канали одного перерізу під кутом 90*.
Приєднувальний переріз 60/122
Виготовлений із пластику білого кольору.
Дає змогу з'єднати три плоскі канали одного перерізу під кутом 90*.
Приєднувальний переріз 60/122
| Код | a | b | c |
| 737 | 155 | 185 | 60х122 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 60 х 120 мм |
| Трійник плоских каналів | 60 х 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴



