Зʼєднувальне коліно VENTS 60/120 - d100 мм для плоских і круглих каналів
168 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 721
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для з'єднання плоских і круглих каналів під кутом 90*.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Плоскі канали приєднуються на пряму, а круглі через з'єднувач відповідного діаметра.
Приєднувальні розміри 60х122-100 мм

| Код | a | D | D1 | b | h | L |
| 721 | 60/122 | 100 | 103 | 63/125 | 87 | 140 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр, мм | 100 |
| Розмір прямокутника, мм | 60 х 122 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип повітровідвід за формою перерізу | коло/прямокутник |
| Плоский канал | 60 х 120 мм |
| Коліно (відвід) плоскіх каналів) | 55, Вертикальне, 60 х 120 мм |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Пластик, 90 градусів, Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴



