Зʼєднувальне коліно VENTS 60/204 - d150 мм для плоских і круглих каналів
288 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 823
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для з'єднання плоских і круглих каналів під кутом 90*.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Плоскі канали приєднуються на пряму, а круглі через з'єднувач відповідного діаметра.
Приєднувальні розміри 60х204-150
Виготовлений із пластику білого кольору.
Плоскі канали приєднуються на пряму, а круглі через з'єднувач відповідного діаметра.
Приєднувальні розміри 60х204-150
| Код | a | D | D1 | b | h | L |
| 823 | 60/204 | 147 | 150 | 64/208 | 92 | 220 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Діаметр, мм | 150 |
| Розмір прямокутника, мм | 60 х 204 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип повітровідвід за формою перерізу | коло/прямокутник |
| Плоский канал | 60 х 204 мм |
| Коліно (відвід) плоскіх каналів) | 55, Вертикальне, 60 х 204 мм |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Пластик, 90 градусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴



