Пластина для приєднання каналів до вентиляційних отворів (шахтам).
Для декорації монтажних отворів.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Приєднувальний розмір каналу 55х110.
Для декорації монтажних отворів.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Приєднувальний розмір каналу 55х110.
| Код | a | b | c | d | e | D | E |
| 55 | 111 | 56 | 2 | 141 | 141 | 154 | 154 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Розмір приєднується каналу, мм | 55 х 110 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 55 х 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴



