Відцентровий канальний вентилятор. Максимальна продуктивність - 198 м3/год.
Застосування. Припливно-витяжні системи вентиляції приміщень різного призначення. Сталевий корпус забезпечує надійну роботу при зовнішньому монтажі.
Матеріал. Корпус вентилятора виготовлений із сталі з полімерним покриттям.
Двигун. Однофазні двигуни із зовнішнім ротором оснащені відцентровим робочим колесом з назад загнутими лопатками. Двигуни мають вбудовану теплову захист з автоматичним перезапуском. Двигуни забезпечені підшипниками кочення для забезпечення більшого терміну експлуатації (40 000 годин). Клас захисту двигуна IP 44.
Монтаж. Приєднання до стіни здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять в комплект поставки. Подача живлення на вентилятор здійснюється через зовнішню клемну коробку. Електричне підключення і установка повинні виконуватися відповідно до інструкції та електричної схемою, зазначеної на клемної коробки.
Розміри:

| Параметр | Величина |
| ØD | 98 мм |
| ØD1 | 254 мм |
| B | 298 мм |
| B1 | 258 мм |
| L | 205 мм |
| L1 | 20 мм |
| L2 | 25 мм |
| L3 | 30 мм |
Аеродинамічні характеристики:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.45 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.073 кВт |
| Продуктивність | 305 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Частота обертання | 2830 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Відцентровий канальний |
- Ціна: 6 223 ₴



