Решітка вентиляційна з регулюванням витрати повітря VENTS 572 (55х110 мм)
157 ₴
- В наявності
- Код: 572
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для декоративного оформлення виходів приточних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових будівель.
Для правильного розподілу повітряного потоку всередині приміщень.
Підходить для настінного та стельового монтажу.
Виготовляється із пластику білого кольору.
Обладнана рухомою заслінкою для регулювання витрати повітря.
Лицьова частина легко знімається для чищення.

| Код | a | b | c | d | e | f |
| 572 | 88 | 137 | 114 | 59 | 73 | 9 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Тип повітророзподільника | Припливний, Витяжний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована решітка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Прямокутна, З жалюзі, Пластик |
| Плоский канал | 55 х 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157 ₴



