Решітка вентиляційна з регулюванням витрати повітря VENTS 872 (60х204 мм)
248 ₴
- В наявності
- Код: 872
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для декоративного оформлення виходів приточних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових будівель.
Для правильного розподілу повітряного потоку всередині приміщень.
Підходить для настінного та стельового монтажу.
Виготовляється із пластику білого кольору.
Обладнана рухомою заслінкою для регулювання витрати повітря.
Лицьова частина легко знімається для чищення.
Приєднувальний розмір 60х204 мм

| Код | a | b | c | d | e | f |
| 871 | 93 | 232 | 208 | 64 | 76 | 9 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Тип повітророзподільника | Припливний, Витяжний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована решітка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Прямокутна, З жалюзі, Пластик |
| Плоский канал | 60 х 204 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴



