- Ревізійні дверцята — це пристосування, які дають змогу приховати інженерні комунікації та водночас забезпечити необхідний доступ до обладнання.
- Ревізійні дверцята зазвичай розміщують на кухнях, у ванних і туалетних кімнатах, у всіляких офісних і медичних приміщеннях – там, де більше всього інженерних мереж.
- Сучасні ревізійні дверцята мають високоестетичний вигляд і дають змогу зробити доступ до комунікаторів максимально непомітним.
- Люки ревізійні призначені для встановлення в підвісних стелях, стінах і перегородках із гіпсокартону, цегли, піноблоків тощо.
- Ревізійні люки сантехнічні люки забезпечують можливість доступу та обслуговування прихованих комунікацій (сантехнічних, електричних, вентиляційних тощо).

| Код | H | W | W+20 | H+20 |
| 9308 | 400 | 200 | 220 | 420 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Герметичний | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота люка | 400 мм |
| Глибина люка | 25 мм |
| Ширина люка | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴



