Витяжна вентиляційна решітка з гравітаційними жалюзі VENTS МВ 250 Ж
488 ₴
- В наявності
- Код: МВ 250 Ж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Решітка для декоративного оформлення виходів витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових будівель. Обладнана гравітаційними жалюзі для запобігання зворотній тягі.
Виготовлена з високоміцного пластику білого кольору.
Кріпиться за допомогою шурупів.


| Модель | B | H | L |
| МВ 250 Ж | 250 | 214 | 15 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Регульована решітка | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 30 |
| Вентиляційна решітка | Гравітаційна, Квадратна, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488 ₴



