
Решітка гравітаційна VENTS МВ 250/200 ВЖ (250х250 мм - d200 мм)
576 ₴
- В наявності
- Код: МВ 250/200 ВЖ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Решітка для декоративного оформлення виходів витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових будівель.
- Обладнана гравітаційними жалюзі для запобігання зворотній тягі.
- Виготовлена з високоміцного пластику білого кольору.
- Кріпиться за допомогою шурупів.
- Обладнана круглим сполучним фланцем для монтажу з повітроводом 200 мм


| Модель | B | H | L | L1 | D |
| МВ 250/200 ВЖ | 250 | 214 | 15 | 41 | 200 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 200 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ковпак фасадний | Діаметр 200 мм |
| Вентиляційна решітка | Гравітаційна, Квадратна, Діаметр 200 мм, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576 ₴



