Канальний відцентровий вентилятор ВКМ 250, застосовується для припливно-витяжних систем вентиляції приміщень різного призначення (школи, дитячі садки, спортзали, складські приміщення, магазини, майстерні тощо)
Матеріал. Корпус вентилятора виготовлений зі сталі з полімерним покриттям.
Двигун. Однофазні двигуни із зовнішнім ротором обладнані відцентровим робочим колесом із загнутими лопатками. Двигуни мають вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. Двигуни забезпечені підшипниками кочення для забезпечення більшого терміну експлуатації (40 000 годин). Клас захисту двигуна IP 44.
Монтаж. Приєднання до стіни здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять до комплекту постачання. Подавання живлення на вентилятор здійснюється через зовнішню клемну коробку. Електричне під'єднання та встановлення мають виконуватися відповідно до інструкції й електричної схеми, зазначеної на клемній коробці.
Розміри:

| Параметри | Величина |
| ØD | 248 мм |
| ØD1 | 344 мм |
| B | 390 мм |
| B1 | 350 мм |
| L | 249 мм |
| L1 | 25 мм |
| L2 | 31 мм |
| L3 | 40 мм |
Аеродинамічні характеристики:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8.4 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.194 кВт |
| Продуктивність | 1420 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Частота обертання | 2790 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Відцентровий канальний |
| Чорний | 250 мм |
- Ціна: 9 721 ₴




