Канальний вентилятор VENTS ВКМ 315
13 190 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ВКМ 315
Вентилятор канальний для круглих каналів Вентс ВКМ 315 застосовуються в стаціонарних системах припливної та витяжної вентиляції, а також у системах кондиціонування повітря виробничих, громадських і житлових будівель, для обладнання СТО, у майстернях, для забезпечення ефективної вентиляції офісу, для вентиляції птиціфабрик і тваринних ферм. Застосування вентиляторів цього типу дає можливість створювати вентиляційні системи в умовах обмеженого простору з використанням гнучких або напівжорстких повітроводів, а також оцинкованих повітроводів стандартного діаметра.
Застосування:
- Складські приміщення
- Цех і майстерні
- Торгові приміщення
- Адміністративні приміщення
- Кафе та ресторани
- Промислові кухні
- Лабораторії
- Медичні установи
- Школи, дитячі садки
- Басейни
Притоткові системи вентиляції приміщень різного призначення. Сталевий корпус забезпечує надійну роботу під час зовнішнього монтажу.
Матеріал. Корпус вентилятора виготовлений зі сталі з полімерним покриттям.
Двигун. Однофазні двигуни із зовнішнім ротором обладнані відцентровим робочим колесом із загнутими лопатками. Двигуни мають вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. Двигуни забезпечені підшипниками кочення для забезпечення більшого терміну експлуатації (40 000 годин). Клас захисту двигуна IP 44.
Монтаж. Приєднання до стіни здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять до комплекту постачання. Подавання живлення на вентилятор здійснюється через зовнішню клемну коробку. Електричне під'єднання та встановлення мають виконуватися відповідно до інструкції й електричної схеми, зазначеної на клемній коробці.
Розміри:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 1440 куб.м/год |
| Частота обертання | 2600 об/хв |
| Споживана потужність | 0.171 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Вага | 7.3 кг |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 315 мм |
- Ціна: 13 190 ₴










