Канальний відцентровий вентилятор. Максимальна продуктивність — 1920 м3/ч.
Застосування. Приточно-витяжні системи вентиляції приміщень різного призначення. Сталевий корпус забезпечує надійну роботу під час зовнішнього монтажу.
Матеріал. Корпус вентилятора виготовлений зі сталі з полімерним покриттям.
Двигун. Однофазні двигуни із зовнішнім ротором обладнані відцентровим робочим колесом із загнутими лопатками. Двигуни мають вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. Двигуни забезпечені підшипниками кочення для забезпечення більшого терміну експлуатації (40 000 годин). Клас захисту двигуна IP 44.
Монтаж. Приєднання до стіни здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять до комплекту постачання. Подавання живлення на вентилятор здійснюється через зовнішню клемну коробку. Електричне під'єднання та встановлення мають виконуватися відповідно до інструкції й електричної схеми, зазначеної на клемній коробці.
Розміри:

| Параметри | Величина |
| ØD | 314 мм |
| ØD1 | 404 мм |
| B | 454 мм |
| B1 | 414 мм |
| L | 288 мм |
| L1 | 25 мм |
| L2 | 40 мм |
| L3 | 40 мм |
Аеродинамічні характеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7.83 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.296 кВт |
| Продуктивність | 1880 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Частота обертання | 2720 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Відцентровий канальний |
- Ціна: 13 996 ₴





