Канальний відцентровий вентилятор у пластиковому корпусі. Максимальна продуктивність — 1090 м3/ч.
Застосування. Використовуються в припливно-витяжних системах вентиляції торгових, офісних та інших приміщень. Завдяки корпусу з високоякісного пластику, який, на відміну від металу, не схильний до корозії, підійдуть для встановлення у витяжних системах вентиляції приміщень із підвищеною вологістю: санвузлів, кухонь та ін.
Матеріал. Корпус вентилятора виготовлений із високоякісного та високоміцного пластику.
Двигун. Однофазний двигун із зовнішнім ротором обладнаний відцентровим робочим колесом із загнутими лопатками. Двигун має клас захисту IP44 і вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. Двигуни забезпечені підшипниками кочення для забезпечення більшого терміну експлуатації (40 000 годин).
Монтаж. Приєднання до стіни здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять до комплекту постачання або додаткової кріплення ПВК, яка купується окремо. Подавання живлення на вентилятор здійснюється через зовнішню клемну коробку. Електричне під'єднання та встановлення мають виконуватися відповідно до інструкції й електричної схеми, зазначеної на клемній коробці.
Розміри:

| Параметри | Величина |
| ØD | 250 мм |
| ØD1 | 340 мм |
| B | 354 мм |
| L | 265 мм |
| L1 | 30 мм |
| L2 | 30 мм |
| L3 | 40 мм |
Аеродинамічні характеристики:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.3 кг |
| Споживана потужність | 0.173 кВт |
| Продуктивність | 1080 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Частота обертання | 2090 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 В |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Відцентровий канальний |
| Чорний | 250 мм |
- Ціна: 5 747 ₴



