Вентилятор витяжний Awenta KWS 125 T + панель PEB125
2 514 ₴
- В наявності
- Код: KWS125T/PEB125
Вентилятор призначений для постійної або періодичної витяжної вентиляції в санвузлах, кухнях, кабінетах, гардеробних, кімнатах відпочинку, магазинах, офісах тощо.
Корпус, крильчатка та лицьва панель виготовлені з високоякісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Вентилятор обладнаний регульованим таймером із відстрочкою вимкнення. Час спрацювання від 2-х до 30 хвилин.
Надійний двигун, з низьким енергоспоживанням, призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
Двигун обладнаний підшипниками для збільшення терміну експлуатації (приблизно 40000 робочих годин) і встановлення вентилятора під будь-яким кутом.
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (до комплекту не додається).
Вентилятор можна встановити безпосередньо в проріз шахти.
У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів, пластикових круглих або плоских каналів.
Вентилятор можна монтувати на стіну або стелю.

| Модель | D | A | B | X | Y | W | Z |
| KWS 125 T | 125 | 137 | 137 | 156 | 156 | 88 | 77 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 145 куб.м/год |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 124 мм |
- Ціна: 2 514 ₴








