Домовент Тіѕһа 100 - Осьовий витяжний вентилятор з продуктивністю 90 м куб. за годину.
- Застосовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
- Для приміщень з високими вимогами до рівня шуму.
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує високу продуктивність при низькому рівні шуму.
- Вентилятор обладнаний зворотним клапаном для запобігання зворотного потоку при вимкненому вентиляторі.
- Вихідний патрубок вентилятора оснащений спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують натиск повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
- Надійний двигун з мінімальним енергоспоживанням (8 Вт).
- Призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегріву.
- Ступінь захисту - IP44.
МОНТАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ:
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
- При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
Розміри:

| D | B | L | L1 |
| 99 мм | 150 мм | 79 мм | 19 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



