Канальний вентилятор змішаного типу в шумо- та теплоізольованому корпусі з продуктивністю 340 м3/год.
Застосування. ВЕНТС ТТ Сайлент-М 125 у спеціальному шумоізольованому корпусі, який забезпечує безшумну роботу вентилятора за високих аеродинамічних характеристик і сумісний із повітропроводами 125 мм. Серія каналних вентиляторів ВЕНТС ТТ Сайлент-М поєднують у собі можливості та технічні параметри осьових і відцентрових вентиляторів, забезпечуючи потужний повітряний потік і високий тиск. Використовуються в припливно-витяжних системах вентиляції різних комерційних і промислових приміщень із підвищеними вимогами до рівня шуму:
- бібліотеки
- конференц-зали
- навчальні заклади
- дитячі садки та ін.
Конструкція. Зовнішній корпус виготовляється зі сталі з полімерним покриттям. Внутрішня перфорація корпусу пропускає звукові хвилі, спрямовуючи їх під певним кутом на шар шумопоглинального матеріалу. Шумо- та теплоізоляція корпусу виготовлені із шару мінеральної вати завтовшки 50 мм. Спеціальна перфорація корпусу та шумопоглинальний матеріал забезпечують загасання звуку в широкому діапазоні частот. Внутрішній корпус і крильчатка виготовляються з високоякісного та міцного пластику.
Електродвигун. Застосовуються однофазні високоефективні двошвидкісні мотори з низьким енергоспоживанням. Для захисту від перевантаження двигуни вентиляторів обладнані термозапобіжниками. Підшипники кочення забезпечують термін експлуатації приблизно 40 000 годин безперервної роботи. Клас захисту двигуна — IPX4.
Регулювання швидкості. Керування двошвидкісним двигуном може здійснюватися за допомогою зовнішнього перемикача для багатошвидкісних вентиляторів (купуються окремо).
Розміри:
Аеродинамічні характеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.6 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.029 кВт |
| Продуктивність | 340 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Частота обертання | 2310 об/хв |
| Частота струму | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
- Ціна: 11 263 ₴






