Хомут призначений для швидкого та надійного монтажу та з'єднання різних елементів вентиляційної системи круглого перерізу. Хомути полегшують встановлення та зняття вентиляторів для обслуговування й чищення. Виготовлені з поцинкованої сталі, стягуються гвинтом. Для повітроводу діаметр 110 мм, 115 мм, 120 мм, 125 мм.
| Тип | D | H |
| 120 | 110-130 | 9 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Область застосування хомута | Для труб, Для шлангів, Універсальний |
| Покриття | Цинк |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 110 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 130 мм |
| Ширина смуги | 9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 ₴



