Хомут призначений для швидкого та надійного монтажу та з'єднання різних елементів вентиляційної системи круглого перерізу. Хомути полегшують встановлення та зняття вентиляторів для обслуговування й чищення. Виготовлені з поцинкованої сталі, стягуються гвинтом. Для гнучких повітроводів діаметр 140 мм, 150 мм

| Тип | D | H |
| 150 | 140-160 | 9 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування хомута | Для труб, Для шлангів, Універсальний |
| Покриття | Цинк |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 140 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 160 мм |
| Ширина смуги | 9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴



