Хомут призначений для швидкого і надійного монтажу і з'єднання різних елементів вентиляційної системи круглого перерізу. Хомути полегшують установку і зняття вентиляторів для обслуговування і чищення. Виготовлені з оцинкованої сталі, стягуються гвинтом. Для гнучких повітроводів діаметр 300 мм, 315 мм
| Тип | D | H |
| 315 | 300-330 | 9 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Область застосування хомута | Для труб, Для шлангів, Універсальний |
| Матеріал хомута | Оцинкована сталь |
| Покриття | Цинк |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 10 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 330 мм |
| Ширина смуги | 9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴



