Ревізійні дверцята 200х400 мм виготовлені зі сталі із стійким порошковим покриттям.
Цинкфосфатна обробка гарантує цілісність покриття і забезпечує надійний захист від корозії.
Призначені для установки на стіні або стелі.
Забезпечують швидкий доступ до прихованих вузлів та комунікацій. Обладнані замком з ключем.
Монтуються просто за допомогою будівельного розчину або клею.
Цинкфосфатна обробка гарантує цілісність покриття і забезпечує надійний захист від корозії.
Призначені для установки на стіні або стелі.
Забезпечують швидкий доступ до прихованих вузлів та комунікацій. Обладнані замком з ключем.
Монтуються просто за допомогою будівельного розчину або клею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Наявність замку | Так |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 396.5 мм |
| Висота люка | 436.5 мм |
| Глибина люка | 25 мм |
| Ширина кришки | 196.5 мм |
| Ширина люка | 236.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴






