Домовент 100 ВКО — осьовий вентилятор канальний, для витяжної або припливної вентиляції з продуктивністю до 105 м3/ч.
Застосування:
- Постійна або періодична вентиляція санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
- Витяжна або припливна вентиляція в залежності від варіанта установки вентилятора в системі.
- Для використання з системою пластикових ПВХ каналів або гнучких каналів.
- Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системи.
- Для монтажу з повітроводами Ø 100 мм
Конструкція:
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора і термін служби двигуна.
- Ступінь захисту IP X4.
Двигун:
- Надійний двигун з низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегріву.
Розміри:

| Параметр | Величина |
| ∅D | 100 мм |
| ∅D1 | 104 мм |
| L | 91 мм |
| L1 | 31 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.41 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Витрата повітря | 105 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴




