Домовент 150 ВКО — осьовий вентилятор канальний, для витяжної або припливної вентиляції з продуктивністю до 298 м3/ч.
- Застосування:
Постійна або періодична вентиляція санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
Витяжна або припливна вентиляція в залежності від варіанта установки вентилятора в системі.
Для використання з системою пластикових ПВХ каналів або гнучких каналів.
Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системи.
Для монтажу з повітроводами Ø 150 мм
- Конструкція:
Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора і термін служби двигуна.
Ступінь захисту IP X4.
- Двигун:
Надійний двигун з низьким енергоспоживанням.
Призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегріву.
Розміри:

| Параметр | Величина |
| ∅D | 150 мм |
| ∅D1 | 154 мм |
| L | 108 мм |
| L1 | 46 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.8 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Витрата повітря | 290 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
- Ціна: 770 ₴




