Ревізійні дверцята 250х350 мм виготовлені зі сталі зі стійким порошковим покриттям.
Цинкфосфатна обробка гарантує цілісність покриття й забезпечує надійний захист від корозії.
Призначені для встановлення в стіні або стелі.
Забезпечують швидкий доступ до прихованих вузлів і комунікацій. Обладнані замком із ключем.
Монтуються просто за допомогою будівельного розчину або клею.
Цинкфосфатна обробка гарантує цілісність покриття й забезпечує надійний захист від корозії.
Призначені для встановлення в стіні або стелі.
Забезпечують швидкий доступ до прихованих вузлів і комунікацій. Обладнані замком із ключем.
Монтуються просто за допомогою будівельного розчину або клею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Наявність замку | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 346.5 мм |
| Висота люка | 386.5 мм |
| Глибина люка | 25 мм |
| Ширина кришки | 246.5 мм |
| Ширина люка | 286.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування люка | В стіну або стелю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956 ₴






